مرداد ۱۳، ۱۳۸۹

حوزه علمیه هنر

صفحه هیئت امنا در پرتال دانشگاه هنر خالی است (+) و هنوز اسامی اعضای جدید هیئت امنای انتصابی از سوی وزیر علوم در آن درج نشده است (+). انتصابی که بر اساس آن علیرضا پناهیان و خسرو دانشجو و مهدی چمران هنرمند تشخیص داده می‌شوند و همراه با کارگردان بزرگ و مولف سینمای ایران!، مسعود ده نمکی، قرار است هیئت امنای مرکز آکادمیک هنر ایران را تشکیل ‌دهند. این خبر مثل این می‌ماند که اداره حوزه علمیه قم و مراکز دینی مشابه را به دست عباس کیارستمی، محمدرضا شجریان، پرویز کلانتری، حسین علیزاده، محمود دولت آبادی و محمدعلی سپانلو بدهند.
نام چند نفر البته در لیست اعضای هیئت امنای جدید دانشگاه هنرخالی است؛ محمد علی رامین، فرج‌الله سلحشور و محمدرضا شریفی‌نیا!

۴ نظر:

پیر فرزانه گفت...

جالب اینجاست که آقای ده نمکی که فکر نمی کنم خودشان حتی دیپلم هم داشته باشد می فرماید : اميدوارم تركيب جديد هيئت امناي دانشگاه هنر با تغييراتي كه مدنظر دارند باعث ارتقاي سطح آموزش آكادميك و مهارت‌هاي فني دانشجويان دانشگاه هنر شوند.
آکادمیک !!!!!!!!!!!!!!!!!!

بارون خانوم گفت...

هر دم از این باغ بری میرسد...
حوزه علمیه قم رو خیلی به جا گفتید.

رضا گفت...

وقتی که رئیس جمهور میشه اون،قطعا وزیر علوم میشه این(کسی که اون رو انتخاب کرد،یادته که!؟) ، بنابراین واضحه که هیئت امنا دانشگاه هنر میشه همین آقایون !
راستی ، تو هنوز از کارهای اینا تعجب می کنی!!!؟

ناشناس گفت...

قراره جواد رضویان بشه مدیر گروه تئاتر جواد یساری هم مدیر گروه موسیقی
این جا دانشگاه هنری استث که مپرس...