دی ۰۴، ۱۳۸۹

باز هم دروغ ممنوع

«... این بد اخلاقی‌ها را متوقف کنید زیرا نه زیبنده نظام اسلامی و سیره رهبران بزرگوار آن است و نه با شان، فرهنگ و ادب ملت عزیز ایران همخوانی دارد. ان شاءالله چنین خواهد شد»

این‌ها بخشی از بیانیه منوچهر متکی (+) در واکنش به اظهارات رئیس دولت است، که در کنفرانس مطبوعاتی خود و در پاسخ به سئوال خبرنگار بی‌بی‌سی فارسی گفت که متکی از استعفای خود خبر داشته و نقل قولی که به نقل از او منتشر شده نادرست است.(+)
کاری به اظهارات محمود احمدی‌نژاد ندارم، سیره و روش ایشان نیاز به تحلیل ندارد. در این چند روز پس از برکناری منوچهر متکی از وزارت خارجه، گفته‌ها و نوشته‌ها و اظهارنظرها او را بدل به نماد مظلومیت کرده است و در این میانه کسی نیست که از او بپرسد آیا در پنج سال مسئولیت به هیچ موردی از بداخلاقی و عدم صداقت برنخورده است که حالا و پس از برکناری‌ ناگهانی‌اش از مقام خود، اینچنین برآشفته می‌شود و همگان را به اخلاق و صداقت دعوت می‌کند.
همین پارسال بود که میرحسین موسوی در مناظره با محمود احمدی‌نژاد از بداخلاقی‌ گفت و دروغ و دلیل ورودش به عرصه انتخابات را برای تغییر روحیه‌ای اعلام کرد که در چهارسال ریاست جمهوری احمدی‌نژاد کشور را تهدید می‌کرد.
آقای متکی حتماً یادشان هست که در زمان انتخابات ریاست جمهوری و با عنوان رسمی خود یعنی وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران شهر به شهر سفر می‌کرد و به عنوان سخنران ستاد انتخاباتی احمدی‌نژاد مردم را دعوت به رأی دادن به این کاندیدا می‌کرد و در یکی از همین سخنرانی‌ها هم مردم زنجان مخاطب تبلیغات آقای وزیر برای رئیس جمهور بودند.
کمی برای تغییر در رویه و دیدگاه‌های آقای متکی دیر شده است  و کاش قبل از اینکه این روند دامان خود متکی را می‌گرفت، زبان به اعتراض می‌گشود، اما از همین حالا هم شود جلوی دروغگویی و بداخلاقی ایستاد، تابلوی دروغ ممنوع را بالاتر بگیر آقای متکی.

۳ نظر:

شهرزاد گفت...

باید هی پیداتان کرد..گم می شوید مادام.

شهرزاد گفت...

باید هی پیداتان کرد..گم می شوید مادام.

شهرزاد گفت...

باید هی پیداتان کرد..گم می شوید مادام.